E-Çözümler

E-Ticaret

E-TicaretRekabetin ve tüketimin çok hızlı olması, günümüzdeki iş modellerinin ağ üzerine aktarılarak, rekabet hızıyla doğru orantılı bir şekilde e-ticaret sürecini ortaya çıkarmıştır. Temel anlamda, B2C ile kısmen farklılık göstermektedir. B2C ile arasındaki yapısal en büyük farklılık, e-ticaretde mal ve hizmet alımına tüm kullanıcıların aday ve potansiyel olmasıdır.
Devamını Oku

E-Tahsilat

E-TahsilatE-tahsilat sistemi kredi kartı kullanımı yaptırarak alacaklarını tahsil eden şirketlerin sanal pos hesaplarını tek merkezden yönetebilmesi için oluşturulmuş web tabanlı yazılımdır.
Devamını Oku

E-Bayilik

E-BayilikWeb tabanlı e-bayilik entegrasyonu, mal ve hizmet üreten firmaların saha satış personelinden, zamandan, hatasız sipariş alımından ve etkisi firmalara göre değişkenlik gösteren bir çok konuda tasarruf sağlayan e-iş uygulamasıdır. Web tabanlı bayilik entegrasyonları diğer sistemlere göre çok daha hesaplı çözümdür.
Devamını Oku

E-Emlak

E-Emlak SistemleriSon dönemde emlak sektöründeki iç pazar ve dış pazar talepleri artış göstermiştir. Birçok emlak firması pazardan uygun payı alabilmesi için web sitelerini tamamlamışlardır. Ancak dinamik yapıda sistemler olmamasından dolayı portföyleri eski kalmış veya istenilen sunumu yapamayan site tasarımları ortaya çıkmıştır.
Devamını Oku

E-Pazar

E-PazarKullanıcılar satışa sundukları ürünlerin teklif alma süresini, rezerve fiyatını, fiyat arttırma miktarını belirleyerek satışı başlatırlar. Ürünü almak isteyenler de tekliflerini minimum arttırma miktarına göre veya istedikleri miktarda artırarak satışa katılabilirler. Ayrıca kullanıcılar, satış yapanlar hakkında yorumlara ulaşabilir, yorum ekleyebilirler.
Devamını Oku

Mobil Uygulama Geliştirme

iPad ve iPhone Uygulama GeliştirmeApp Store'da veya Google Play Market' de yer alan ve indirmeyi bekleyen tüm uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak tüm dünyaya sunuluyor. Firmanıza veya projenize ait bir uygulama yapıldığında, uygulamanız App Store, Google Play Market üzerinde barınabilir ve bu platform üzerinden ürünlerinizin satışı destekelenebilir. Böylelikle markanızın piyasadaki yeri güçlenir..
Devamını Oku