E-Bayilik

E-BayilikWeb tabanlı e-bayilik entegrasyonu, mal ve hizmet üreten firmaların saha satış personelinden, zamandan, hatasız sipariş alımından ve etkisi firmalara göre değişkenlik gösteren e-çözüm uygulamasıdır.

Web Tabanlı Bayilik Otomasyon ve Entegre E-İş Çözümleri

E-Bayilik Özellikleri

 • Şirket içi çalışan muhasebe ve ERP uygulamalarına entegrasyon sağlanır
  Bayilere web tabanlı bu uygulama üzerinden sipariş verebilmesi, cari hareketlerini görüntülenmesi, stok takibi, ürün teslimat gibi takipler yapılabilir.
 • Standart dışı üretim veya hizmet sunan firmalara operasyonda esneklik
  Web tabanlı bayilik sisteminin en çarpıcı özelliği özel imalat veya özel hizmet üreten firmalara özgün kodlama yapılarak e-iş süreçlerine göre esnek yapıda çalışabilmesidir. Böylece bayi çalışmalarında sadece o firmaya özgü oluşmuş kurallar aynen web tabanlı sistemde kullanabilir.
 • Hızlı adaptasyon ve uygulamada rakiplere göre fark yaratan çözümler
  İşletmelerin rakipleri karşısında yapacakları her türlü stratejik uygulamada web tabanlı bayilik sistemi destek sağlamaktadır. Farklı fiyat politikaları, iskonto, vade çözümleri, kampanya değişkenleri sisteme entegresi web dışında olan uygulamalara göre çok daha hızlıdır.
 • Rekabete tam destek verir
  Web tabanlı bayilik entegrasyonları diğer sistemlere göre çok daha hesaplı çözümdür. İşletmenin bu operasyon için ayırdığı bütçeden çok daha azı ile hayata geçebilmektedir.

Teklif Alın