E-Emlak Sistemleri

E-Emlak SistemleriOnline Emlak Satış ve Pazarlama - Dinamik Portföy Yönetimi

Son dönemde emlak sektöründeki iç pazar ve dış pazar talepleri artış göstermiştir. Birçok emlak firması pazardan uygun payı alabilmesi için web sitelerini tamamlamışlardır. Ancak dinamik yapıda sistemler olmamasından dolayı portföyleri eski kalmış veya istenilen sunumu yapamayan site tasarımları ortaya çıkmıştır.

Egebilgi Emlak Portföy Yönetimini Neden Seçmeliyim?

Egebilgi emlak yönetim paneli tamamen emlak sektörü için tasarlanmış bir yönetim sistemidir. Genel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Tüm portföyünüzü yönetebilirsiniz,
  • Porföyünüzdeki gayrimenkullerin fotoğraflarını ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz,
  • Satılık ve kiralık gayrimenkulleri sunabilirsiniz,
  • Her gayrimenkul YTL-USD-EUR gibi farklı para birimleri üzerinden portföyünüzde gösterebilirsiniz,
  • Bölge tanıtımı ile portföyünüzdeki gayrimenkullerin satışını daha etkin sunabilirsiniz,
  • Portföylerinizde video ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz,
  • Güçlü arama kriteri ile doğru sonuçları ziyartçilerinize sunabilirsiniz.

Örnek: Fiyat aralığı, bölge, özellik vb. sıkça sorulan sorular ile emlak ve emlak sektöründeki gelişmeleri müşterilerinize etkin bir şekilde sunabilirsiniz. Projeler bölümü ile son projelerinizi sunabilir fotograf ve videolarını ekleyebilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz bilgi almak istediği portföylerden tek tıklama ile size ulaşacak ve sizde hızlı ulaşım sağlayacaksınız. MsSQL veritabanı kullanılmaktadır ve data-base yedeklerini günlük olarak arşivleyebilirsiniz. Web tasarımında ASP.NET teknolojisi kullanılmaktadır.

Kurumsal web tasarımı tamamlandıktan sonra emlak yönetim paneli ile entegrasyonu sağlanır. Egebilgi, size en iyi ve en kaliteli web projelerini sunar. Satış sonrası hizmeti ile fark yaratır!


Teklif Alın