E-Pazarlama - İnternet Reklamcılığı

Google AdWords

Google AdWords İnternet ReklamcılığıRekabetin ve tüketimin çok hızlı olması, günümüzdeki iş modellerinin ağ üzerine aktarılarak, rekabet hızıyla doğru orantılı bir şekilde e-ticaret sürecini ortaya çıkarmıştır. Temel anlamda, B2C ile kısmen farklılık göstermektedir. B2C ile arasındaki yapısal en büyük farklılık, e-ticaretde mal ve hizmet alımına tüm kullanıcıların aday ve potansiyel olmasıdır.
Devamını Oku

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

SEOWeb tabanlı e-bayilik entegrasyonu, mal ve hizmet üreten firmaların saha satış personelinden, zamandan, hatasız sipariş alımından ve etkisi firmalara göre değişkenlik gösteren bir çok konuda tasarruf sağlayan e-iş uygulamasıdır.
Devamını Oku

Sosyal Medya

Sosyal MedyaWeb 2.0 kavramının yayılması sonucu insanların birbirleri ile iletişime geçebileceği sosyal platform ağları yayına başladı. Bu durum ise yeni bir reklam pazarının oluşmasına neden oldu. İnsanların bu ağlara katılması ve birbirleri ile etkileşime geçmeye başlamaları, yeni bir oluşumun başlangıcı oldu. İnsanları bir araya toplayan bu ağlar iş dünyası için ise yeni bir pazarlama mecrası haline dönüştü.
Devamını Oku

Portal AdClick

Portal AdClickBu hizmetimiz kapsamında, büyük portal sitelerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Böylelikle trafik hacmi son derece yüksek olan portal siteleri ile geleneksel reklam ve pazarlama metotlarına nazaran daha düşük maliyetli kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
Devamını Oku