SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEOArama Motoru Optimizasyonu – AMO (SEO) ile Hiçbir Reklam Harcaması Yapmadan, Google Üzerinden Potansiyel Müşterilerinize Ulaşabileceksiniz

İnternet üzerinde görünür olmak bir web sitesini hayatta tutan en önemli etmendir. SEOSEO hizmeti ile hedefi siz belirliyor, biz sitenizi hedeflediğiniz kelimede Google'da yükseltiyoruz.

Uyguladığımız işlemler sonucunda google arama motoru için sitenizin okunabilirliğini artırıyor ve indekslenme sürecine ivme katıyoruz. Arama motoru uyumlu web tasarımları, kelime bazlı içerik düzenlemeleri, site içerik mimarisi hazırlama / düzenleme, menü yapılandırma, LSI ile içerik modelleme, robots.txt ve site haritası hazırlamak başta olmak üzere konusunda uzman ekibimiz tarafından hem sunucu taraflı, hem yazılım taraflı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

SEO Hizmetlerimiz Kapsamında:

Web Sitesi Analizi
Google sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almak için öncelikle site için detaylı bir analizi yapılması gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site Optimizasyonu
Web sitesi analiz sonucunda, optimizasyon işlemleri için yol haritasını belirlemiş oluyor. Sitenin ihtiyacına uygun belirlenen iyileştirme işlemleri anlık olarak ekibimiz tarafından kontrollü bir şekilde uygulanıyor.

Arama Motorlarına Kayıt
Sitenizi arama motorlarına, katalog ve şirket dizinlerine kayıt yapıyoruz. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veya otomatik olarak yapılmaktadır.

Sonuç Raporu
Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu.

Optimizasyon Takip Süreci
SEO işlemleri sonucunda arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme ya da ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesinin senede bir kere gözden geçirilip arama motorlarında düzeltme ya da optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.

Teklif Alın