Hakkımızda

Egebilgi Bilişim Hizmetleri, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1998 yılında faaliyetlerine başlamış ve 2003 yılında Bilişim Teknolojileri alanındaki büyüme grafiği sonucu Egebilgi İletişim Bilişim Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak ünvan değişikliğinde bulunmuştur. Firmamız YASAD üyesidir. Bizler, müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun e-platformlar sunmaktayız.

Müşterilerimizin ticari anlayışlarının dijital platforma taşıyarak artı değerler kazanması ve bu platformdan maksimum faydayı sağlamalarını gerçekleştirdik. Bu bağlamda Ege Bölgesinde 900'ün üzerinde firmanın portföyümüzde yer almasını sağladık; ve her geçen gün hizmet verdiğimiz kurum ve mutlu müşteri sayımız artış göstermektedir.

Başta Ege Bölgesi olmak üzere Bilişim Sektöründe hizmetler sunan Egebilgi, müşteri odaklı tam zamanında çalışma ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Müşterilerine en uygun bilişim ve yazılım teknolojisi çözümlerini sunmayı, sektördeki rakiplerine karşı rekabet avantajını kazandırmayı böylelikle yeni pazar ve satışlara ulaşmada hız kazanmalarını amaç edinmiştir. Bilişim konusunda firmalara çözümler sunan şirketimiz, piyasa içinde haklı olan referansları ile "Sektörün İş Gücü" dür.

Ayrıca firmamız,

  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Sertifikalarına sahiptir.