Bazı Referanslarımız

Startup Projeler

Herkes tarafından bilinen, ün yapmış projelerin (twitter, groupon, livingsocial vb.) alt yapısında olan Ruby on Rails programlama dilini kullanıyoruz. Böylece performansı yüksek, standartlara uygun ve kullanıcılar tarafından kabul gören internet projelerine imza atıyoruz. Örnek çalışmalarımız için web tasarımı referanslarımızı inceleyin.
Referanslar

Web Tasarımı Referansları

950'nin üzerindeki gülen müşterisi ile Egebilgi kurumsal ve özel web tasarımları ile sektöründe öncü olma yolunda 9 yıldır emin adımlarla ilerliyor. Portfoyüne her geçen gün yeni bir mutlu müşteri eklemeyi başarmış ve müşteri memnuniyetini daima önplanda tutmuştur. Örnek çalışmalarımız için web tasarımı referanslarımızı inceleyin.
Referanslar

E-Ticaret Referansları

E-Ticaret, firmaların müşterilerine ve buna bağlı ağlara ürün ve hizmet satışını gerçekleştirdikleri, gerçek ticaret modelinin bire bir yansıtılması sonucunda ortaya çıkan iş sürecidir. Egebilgi olarak geliştirdiğimiz ve aktif olarak kullanılan online satış sistemlerimiz için E-ticaret referanslarımızı inceleyiniz.
Referanslar

E-Bayilik Referansları

Web tabanlı e-bayilik entegrasyonu, mal ve hizmet üreten firmaların saha satış personelinden, zamandan, hatasız sipariş alımından ve etkisi firmalara göre değişkenlik gösteren bir çok konuda tasarruf sağlayan e-iş uygulamasıdır. E-Bayilik örnek uygulamalarımız için E-Bayilik referanslarımızı inceleyiniz.
Referanslar

E-Emlak Referansları

Son dönemde emlak sektöründeki iç pazar ve dış pazar talepleri artış göstermiştir. Birçok emlak firması pazardan uygun payı alabilmesi için web sitelerini tamamlamışlardır. Ancak dinamik yapıda sistemler olmamasından dolayı portföyleri eski kalmış veya istenilen sunumu yapamayan site tasarımları ortaya çıkmıştır. E-Emlak örnek uygulamalarımız için E-Emlak referanslarımızı inceleyiniz.
Referanslar

SEO Referansları

Arama Motoru Optimizasyonu – AMO (SEO) ile hiçbir reklam harcaması yapmadan, google üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabileceksiniz. Ekibimiz tarafından iyileştirme çalışmaları yapılan web siteleri ve SEO sonuçları için SEO referanslarımızı inceleyiniz.
Referanslar