Yazılım Çözümleri

Ruby on Rails ile Yazılım Geliştirme

ARGEHerkes tarafından bilinen, ün yapmış projelerin (twitter, groupon, livingsocial vb.) alt yapısında olan Ruby on Rails programlama dilini kullanıyoruz. Böylece performansı yüksek, standartlara uygun ve kullanıcılar tarafından kabul gören internet projelerine imza atıyoruz.
Devamını Oku

Yazılım Optimizasyonu

Yazılım OptimizasyonGirişi yapılan parametrelere göre en iyi sonuç elde edilmesine optimizasyon denir. İmalat sektöründe yarı mamul ham maddelerin işlem görmesi sırasında fire kayıpları oluşmaktadır. Bu fire kayıplarını en aza indirgemek için firmaya özel, üretime özel veya ürüne özel optimizasyon çalışmalarını yapmaktayız.
Devamını Oku

Özel Yazılım

Özel YazılımPaket yazılım uygulamaları fiyat/performans eğrisine bakıldığı zaman hesaplı olduğu kanısı çok yaygındır. Bu durum muhasebe yazılımları, CAD / CAM yazılımlarında ve standart uygulamalar için doğrudur. Firmanın üretim, ürün reçete oluşumu, ürün izlenebilirlik kısacası üretim ve buna bağlı hesaplama girdileri olması durumunda, paket yazılım uygun değildir.
Devamını Oku

Bileşen & Eklenti Çözümleri

BileşenMevcut olan uygulamalara veya yeni tasarlanmış iş uygulamalarının dış kaynaklı bileşen ihtiyaçları konusunda çözümler sunmaktayız. Planlanan yazılım yapısının detayı konusunda, herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan, yazılım bölümü buna uygun .dll ve .ocx gibi farklı uzantılarda bileşenler üretiyoruz.
Devamını Oku

Yazılım Entegrasyonu

Yazılım EntegrasyonuBağımsız uygulamaların kendi aralarındaki data aktarımlarını kısaca sistemlerin konuşmalarını sağlamak için gerekli birleşim uygulamaları ve çözümleri sunuyoruz.
Devamını Oku