Egebilgi Kurumsal

Hakkımızda

Egebilgi Bilişim Hizmetleri, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1998 yılında faaliyetlerine başlamış ve 2003 yılında Bilişim Teknolojileri alanındaki büyüme grafiği sonucu Egebilgi İletişim Bilişim Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak ünvan değişikliğinde bulunmuştur. Firmamız YASAD üyesidir.
Devamını Oku

Şirket Politikası

"VERİMLİ OLMAK" sloganı ile kendini sürekli geliştirmeyi, müşterilerinin isteklerini "KALİTELİ, EKONOMİK VE ZAMANINDA" yanıtlamayı, ortak payda da buluşan çalışanlar ile, "KALİTE" den sorumlu olmayı, çevreye duyarlı "ÇEVREYE SAYGILI" anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmeyi, "YASALARA ve TOPLUMA" uymayı, tüm bu işlemleri gözden geçirerek ve sürekliliğini sağlayarak, "İYİLEŞTİRME" yi politika olarak benimsemiştir.
Devamını Oku

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız ile ilişkilerimizde eşit, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir. Çalışanlarımıza, her türlü yükümlülüğünü yasal düzenlemeler çatısı altında gerçekleştirme konusunda güvence vermek; insan Kaynakları adımları ve çalışanlarla ilişkileri, belirlenmiş İnsan Kaynakları politikalarına uygun olarak yönetimi taahhüt edilmiştir.
Devamını Oku

Sosyal Sorumluluklar

Bizce her firma, imkanları dahilinde bir sosyal projeye destek vermesi gerekir. Bu nedenle destek verdiğimiz ve katılım gösterdiğimiz birtakım faaliyetlerimizi sizlerle paylaşmak için listeledik.
Devamını Oku

Shop.egebilgi.com.tr

Egebilgi, Estorepark veya diğer ürün ve hizmetlerini online olarak satın alabileceğiniz e-mağazamıza bekleriz.
Devamını Oku

Banka Hesaplarımız

Çalıştığımız Banka ve Hesap bilgileri ulaşmak için tıklayınız.
Devamını Oku

İletişim

Şirket adres telefon ve diğer ulaşım bilgilerini görmek için tıklayınız.
Devamını Oku