İnternet Reklamcılığı

google reklamları

Google Reklamları

Google Ads hizmetini herkes veriyor. Biz eğer sonucu size fayda sağlayacaksa sunuyoruz;
İşletmenizin reklam talepleri farklı ve sürekli değişen reklamcılık parametreleri ile analiz ediliyor. Alınan çıktılara göre Google Ads hizmetini kullanıyorsunuz. Bunun amacı bizim kazanmamız için değil sizin kazanmanız için proje oluşturmak.

Projeye başladığımızda size özel maliyet ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Kaldıraç etkisi oluşturulacak maliyetlere karşılık gelen yüksek getiri planları üzerinde çalışıyoruz.

Hediye değil gerçek ihtiyaç;
Sizi etkilemek için hediye kuponları sunmuyoruz. Zaten sizin parametreleriniz size ek bütçeler oluşturuyor.

Tıklama Maliyetlerini Gözlemliyoruz;
Hesap uzmanlarımızın gözetimi her an hesap üzerinde oluyor. Hesap optimizasyonu, doğru hedef, doğru mecra üçgeni ana konumuz. Google Hesap yöneticileri sizin reklam stratejinizi anlıyor ve işletmenizi zaman kazandırıyor.

Tüm Raporlarınız Otomatik Google Tarafından Size Gelir;
Google AdWords rapor ve istatistikler aynı anda tarafınıza gelir. Raporlar Google sunucularından gelmektedir.

365 Gün Kesintisiz Whatsapp / Telefon veya E-posta üzerinden Size Tam Destek;
Hesap uzmanlarımız ve de müşteri temsilciniz 365 gün kesintisiz size destek verir. Böylece anlık pazarlama stratejinize yön veren uzman partnerle çalışmış olursunuz.

Dilerseniz;
Egebilgi ile Google hesaplarınızı daha efektif kullanabilirsiniz. 
Örneğin,
Google Maps/Benim İşletmem/Rehber Kaydı ile işletmenizin doğru bulunabilirliğini sağlamak.
Tüm Mobil Cihazlar için Google Reklamları ile mobil cihazlara özgün reklamları oluşturmak.
Destek kapsamı Google Görüntülü Reklam Ağı ile Uyguama veya videolar üzerinden yeni pazarlar profillerine ulaşmak.
Google Site Uzantıları özelliştirilmesi ile mşüşterinin sizlere daha hızlı dönüşler etmenizi sağlamak.
Sematik Yapıda Google Optimizyonu ile organik aramalarda yerinizi ilk sıralara almak.

facebook reklamları

Facebook Reklamları

Eğer hedefiniz Türkiye pazarıysa doğru seçenek Facebook;
Çünkü Facebook Türkiye' de üyesi en fazla olan ekosistem. Yaş, profil, cinsiyet aralıklarında kullanıcıları olan en çok bu mecra internet reklamcılarının gözdesi.

Önemli olan bu büyük ekosistemi yormamak ve bıktırmamak;
Son yıllarda Facebook üzerinde oluşan yığın reklamları kullanıcıları bıktırmaya başladı. Özellikle internet reklamcılığını kazanç kapısı olarak gören kişiler "bilgi gürültüsüyle dolu okyanus" yaptılar dersek yanlış söylememiş oluruz.

Her şey maliyet değil;
İnternet reklamcılığı zaten bütünleşik pazarlamanın en ekonomik en az zaman alan platformu bu nedenle maliyetden daha çok içeriğin özüne uygun olan Facebook reklamları önemli.

Facebook reklamcılığında önemli olan özgün olan metinler ve görselledir. Hedefinizi ve pazarınıza uygun çözümler sunarız.

365 Gün Kesintisiz Whatsapp / Telefon veya E-posta üzerinden Size Tam Destek;
Hesap uzmanlarımız ve de müşteri temsilciniz 365 gün kesintisiz size destek verir. Böylece anlık pazarlama stratejinize yön veren uzman partnerle çalışmış olursunuz.

Tüm Raporlarınız Otomatik Facebook Tarafından Size Gelir;
Facebook rapor ve istatistikler aynı anda tarafınıza gelir. Raporlar Facebook sunucularından gelmektedir.

instagram reklamları

Instagram Reklamları

Instagram, 1 Milyar aylık aktif kulanıcı bandını haziran ayında geçti. https://goo.gl/zuLBS4

Facebook reklam entegrasyonları ile etkileşimli pazar desteği sağlamakta;
Marka bilinirliği, kadın profillere hızlı ürün satışı, etkileşili reklam modeli için uygun zemin oluşturmakta.

Kullanıcı etkileşimleri paylaşılan görsellerin kalitesi ve mesajı dikkatle seçilmesi hedef pazara tam etki yaratmakta.

Video ve görsel işler sitenize daha organik dönüşümler sağlar. Markanızın uzun dönem kalıcı bilinirliğine destek olur.

Diğer ekosistemlerde olduğu gibi burada da işletmenizin pazar ve hedef analizlerine uygun çözüm sunulur. Instagram çözümün parçası olarak planlanladıysak kazanç kesindir.

Linkedin reklamları

Linkedin Reklamları

LinkedIn Türkiye’nin de dahil olduğu bir çok ülkede milyonlarca kişinin kullandığı ekosistemdir. İş sosyal ağı tanımlası yapılan bu ekosistemin yeni pazar ve kullanıcı kazanılması konularında destek olarak planlayabiliriz.

LinkedIn reklamları ekosistem içindeki değerleri nedeniyle diğer sosyal medya alanlarından daha maliyetli olmakla beraber erişim ve potansiyel dönüşümleri yüksek bir platformdur.

Linkedin ağı içinde yer alan reklam alanlarında tanıtımları yapabiliriz. Türkiye' de reklam üretim oranları yüksek değildr.

 
yandex reklamları

Yandex Reklamları

Hepinizin bidiği gibi Yandex Rusya merkezli arama motorudur. Türkiye pazarı, firmanın yakından ilgi alanıdır. Değişik ürün ve hizmet modelleri ile ekosistem oluşturmuştur.

Pazarda lider olmasından daha önemlisi çeşitlilik;
Google Ads ürünleri çoğu sektörde doğru mecra olarak bilinir. Bunun yanında Yandex ürün ve reklam hizmetlerin olması da maliyet/kazanç olarak bakıldığında getirisi olacağı internet reklamcılığında kabul edilmekte.

Yandex reklam çalışmaları önceliki doğu avrupa pazarları ve Rusya ise artı değer olarak görebiliriz. Diğer yandan Türkiye pazarı için işletmenizin pazar ve sonuç raporuna örtüşmesi durumunda kabul görülen mecradır.

twitter reklamları

Twitter Reklamları

Diğer sosyal medya alanlarına başlamadan Twitter reklam vermek doğru mu ?
Evet keslinlikle, bilinenin aksine reklam alanları sırayla değil ürün, hizmet, hedef pazara, bütçeye göre planlanmaktadır.

Twitter reklamları tweet etkisi ile çok daha fazla kişiye erişim sağlanabilir.

Daha fazla detay için bizi arayabilirsiniz.

Seo hizmetleri

SEO Hizmetleri

İnternet üzerinde görünür olmak bir web sitesini hayatta tutan en önemli unsurdur. SEO hizmetiz ile hedefi siz belirleyin, biz sitenizi hedeflediğiniz kelimede Google'da yükseltelim.

Uyguladığımız işlemler sonucunda Google arama motoru için sitenizin okunabilirliğini artırıyor ve indekslenme sürecine ivme katıyoruz. Arama motoru uyumlu web tasarımları, kelime bazlı içerik düzenlemeleri, site içerik mimarisi hazırlama / düzenleme, menü yapılandırma, LSI ile içerik modelleme, robots.txt ve site haritası hazırlamak başta olmak üzere konusunda uzman ekibimiz tarafından hem sunucu taraflı, hem yazılım taraflı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

 
SEO Hizmetlerimiz Kapsamında:
Web Sitesi Analizi
Google sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almak için öncelikle site için detaylı bir analizi yapılması gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.
 
Site Optimizasyonu
Web sitesi analiz sonucunda, optimizasyon işlemleri için yol haritasını belirlemiş oluyor. Sitenin ihtiyacına uygun belirlenen iyileştirme işlemleri anlık olarak ekibimiz tarafından kontrollü bir şekilde uygulanıyor.
 
Arama Motorlarına Kayıt
Sitenizi arama motorlarına, katalog ve şirket dizinlerine kayıt yapıyoruz. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veya otomatik olarak yapılmaktadır.
 
Sonuç Raporu
Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu.
 
Optimizasyon Takip Süreci
SEO işlemleri sonucunda arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. Gerekirse bir düzeltme ya da ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesinin düzenli aralıklarla gözden geçirilip arama motorlarında düzeltme ya da optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.